Ostatnie komentarze

 
Witaj w wortalu poświęconym Południowemu Podlasiu

Widok na przepięknie wijący się Bug na terenie Szwajcarii Podlaskiej Dziękuję za zainteresowanie wortalem. Odkąd po raz pierwszy w 1996 roku odwiedziłem okolice Białej Podlaskiej zakochałem się w tych miejscach. Stąd też moja decyzja aby od 1999 roku związać swoje dalsze życie właśnie z tym regionem Polski. Od tego też czasu pogłębiam swoją wiedzę o tym zakątku Polski poprzez odwiedzanie kolejnych ciekawych miejsc, lekturę książek historycznych czy rozmowę z ludźmi związanymi z Południowym Podlasiem. To miejsce w sieci utworzyłem, aby zarazić innych moją miłością i pasją.
Dość wstępów, zapraszam do - mam nadzieję interesującej - lektury. Znajdziesz tutaj:

Mam nadzieję, że miło spędzisz czas i będę mógł Ciebie jeszcze nie raz gościć!
Będzie mi również niezmiernie miło, jeżeli po lekturze opublikowanych tutaj artykułów postanowisz odwiedzić Południowe Podlasie.

Artur Jaros

 
 
Podróż przez kultury i religie

Wichry historii, które przetaczały się nad tym kawałkiem ziemi związując go w minionych stuleciach nie tylko z dziejami Polski, ale Rusi i Litwy spowodowały, że na Południowym Podlasiu mamy do czynienia z unikatowym połączeniem kultur, religii a myślę, że nie będzie nadużyciem, jeżeli powiem, że nawet cywilizacji ...

Więcej …

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 

Liczba unikatowych wizyt od marca 2007:  
 
Profesjonalne statystyki www

Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl